Ważny kolagen – dla aktywnych!
Czas czytania:1 min

Ważny kolagen – dla aktywnych!

0 0

Wybierając się na siłownię bądź trenując na świeżym powietrzu, co ma wiele plusów, dodajemy kolejne obciążenie dla naszych mięśni i stawów. Jak więc zadbać o organizm, aby jak najdłużej cieszył się pełnym zdrowiem i sprawnością? Odpowiedzią jest postawienie na wysokiej jakości kolagen!

Jaka jest rola kolagenu?

Kolagen jest niezbędnym składnikiem budulcowym naszego ciała, który ma kluczowe znaczenie dla jego funkcjonowania. Nie tylko sprawia, że skóra staje się elastyczna i jest gładsza, a paznokcie i włosy pięknie prezentują się, ale także jest niezwykle ważny dla zdrowia i nawet życia! Każdy narząd w organizmie zawiera cząstki kolagenu, który jest obecny m.in. w ścięgnach i chrząstkach. Niestety, z wiekiem jego poziom maleje, co może prowadzić do problemów z poruszaniem się. Objawy braku kolagenu mogą być zauważalne np. jako cellulit, zmarszczki czy słaba jędrność skóry. Spadek poziomu kolagenu może również przyczyniać się do dyskomfortu w stawach i trudności w wykonywaniu zwykłych czynności. Dlatego dbanie o odpowiedni poziom kolagenu w organizmie staje się coraz ważniejsze, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie.

A co, gdy go brakuje?

Kiedy zaczynamy odczuwać braki w kolagenie, pojawiają się częstsze problemy z poruszaniem się, takie jak bóle w stawach, trzeszczące kolana czy problemy z kręgosłupem. Osoby aktywne fizycznie, które intensywnie trenują, mogą szczególnie odczuwać spadek poziomu kolagenu i jego wpływ na regenerację organizmu. Kolagen pozwala nie tylko wspierać zdrowie, ale także przyspieszyć proces regeneracji po treningach. Dlatego warto zadbać o odpowiednią suplementację kolagenu, aby cieszyć się zdrowiem i sprawnością długo i bez problemów.

Co na odbudowę?

Wsparcie dla organizmu dostarcza wysokiej jakości KolagenCito niemieckiej firmy Reutter, znanej z produkcji oryginalnych i wysokogatunkowych produktów. Praktyczna forma podania – miękkie pastylki KolagenCito – zapewniają wygodę bez konieczności rozpuszczania, zawsze pod ręką. Zaleca się ssanie 3 pastylek dziennie, które zawierają odpowiednią ilość witaminy C, wspierającą przyswajanie kolagenu. Już po pierwszym zastosowaniu można odczuć, że KolagenCito to produkt wysokiej jakości. Markowy KolagenCito dostępny jest w aptekach i zielarniach w atrakcyjnej cenie, około 43 zł. KolagenCito to produkt 100 % oryginalny, chroniony prawem patentowym na świecie!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post <strong>Czy nasze wybory zapachowe podążają za humorem czy okolicznościami?</strong>
Next post Nowoczesna turystyka w zgodzie z naturą. Jak podróżować w duchu smart?