Fajnie jest być singlem…. w święta
Czas czytania:1 min

Fajnie jest być singlem…. w święta

0 0

Święta to czas spotkań rodzinnych, czas bycia razem. A co jeśli jesteś singielką? Przedstawiamy 5 powodów, dla których fajnie jest być singlem w święta

1. Fajnie jest być singlem – oszczędności

W okolicy Świąt singiel wydaje mniej pieniędzy niż osoby pozostające w związkach, omija go bowiem konieczność kupowania prezentu dla partnera lub partnerki. Jeśli do tego dojdzie jeszcze konieczność zakupu podarunków również dla rodziców, rodzeństwa, babci, dziadka itp. partnera, taka osoba ma szansę wejść w kolejny rok z debetem na koncie. Singiel nie musi się tym jednak martwić, a zaoszczędzone pieniądze może przeznaczyć na siebie! Zaraz po Świętach rozpoczynają się wyprzedaże, to doskonały moment, aby sprawić sobie przyjemność. Dzięki mniejszym wydatkom na podarunki, singiel ma okazję zafundować sobie duży prezent!

2.Fajnie jest być singlem – mniej stresu, mniej przygotowań

Singiel nie musi angażować się w poszukiwania prezentu dla swojej połówki i jej bliskich, zaoszczędza sobie tym samym czasu, który będzie mógł wykorzystać na swoje przyjemności. Singla ominie także stres związany z ewentualnie nietrafionymi podarunkami. Nie usłyszy: „To nie mój rozmiar”, czy „Nie założę tej koszuli”. Sam również uniknie otrzymania możliwe chybionych prezentów, a tym samym rozczarowania i robienia dobrej miny do złej gry tak, aby nie sprawić przykrości drugiej połówce.

3. Fajnie jest być singlem – brak konieczności chodzenia na kompromisy

Single nie muszą martwić się tym, jak pogodzić wizyty u dwóch różnych rodzin, tak, aby każdy był zadowolony. Spotykanie innych jest miłe, ale co jest jeszcze milsze? Decydowanie samemu o sobie i swoich planach! Singiel spędzi świąteczny czas z osobami, które dobrze zna i kocha.

4. Fajnie jest być singlem – Łatwiej umówić się na randkę

W okresie przedświątecznym single są bardziej otwarci na zawieranie nowych znajomości. Czują presję przed zbliżającymi się końcem roku oraz Świętami, podczas których spodziewają się usłyszeć pytania o brak partnera bądź partnerki. Z tego powodu chętniej umawiają się na randki, dając sobie szansę na poznanie kogoś wyjątkowo, z kim być może będą mogli rozpocząć kolejny rok.

5. Fajnie jest być singlem – imprezy firmowe

Okres przed i po Bożym Narodzeniu to czas, kiedy wiele firm organizuje imprezy świąteczne. Stanowią one doskonałą okazję do tego, aby poznać kogoś nowego, lub po prostu świetnie się bawić, bez konieczności tłumaczenia się drugiej osobie, z kim, gdzie i ile czasu trwała impreza. Bycie singlem w tym okresie daje więc więcej możliwości na szaloną, niezapomnianą zabawę.

źródło: edarling.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Świąteczne porządki, czas start
Next post Wigilijna kutia – przepis