Idealne Walentynki
Czas czytania:3 min

Idealne Walentynki

0 0

Niebawem Dzień Świętego Walentego. Dzień wszystkich zakochanych, szczęśliwych par i tych – wzdychających wciąż po cichu do swojej sympatii. Każdy z nas chce w szczególny sposób właśnie tego dnia okazać to, jak ważna i wyjątkowa jest dla niego ta druga osoba. Nie da się ukryć, że szczególnie wymagające w tym względzie są kobiety. W dużej mierze właśnie od starań ich wybranków w tym dniu zależy nie tylko to, czy ten wieczór zakończy się po ich myśli, ale też jak będą wyglądać kolejne wieczory w roku, gdy ich ukochana będzie wspomnieniami wracać do tego dnia, oceniając na jego podstawie siłę uczuć wybranka

Czy wiemy więc jakie są oczekiwania kobiet? Czy pragną one drogich prezentów, stanowczych deklaracji, kobierca kwiatów czy raczej niczym niezmąconego wyjątkowego czasu we dwoje? Portal matrymonialny MyDwoje.pl sprawdził czy mężczyźni potrafią czytać w damskich myślach i podpowiada, jak sprostać oczekiwaniom kobiet i zdobyć ich serca na zawsze.

Diamenty, czekoladki i bielizna? Niekoniecznie…

Z czym kojarzy nam się Dzień Zakochanych? Oczywiście z reklamami i wszechogarniającą komercją. Gdy wchodzimy do dowolnego sklepu w oczy razi przeszywająca i zniewalająca czerwień, a okna wystawowe przekonują nas, ze mają w ofercie dokładnie to, czego w tym dniu pragnie nasza wybranka. Czego możemy się spodziewać? W butikach fikuśniej bielizny, w drogeriach promocji na uwodzicielskie zapachy, w marketach czekoladek w tematycznym opakowaniu, a w sklepach jubilerskich oczywiście bransoletek i wisiorków z serduszkami oraz bonifikaty na ten jeden najważniejszy w życiu pierścionek…

Tylko czy faktycznie tego oczekują zakochane kobiety? Okazuje się, że niekoniecznie. Fantazyjne dessous, czyli komplet pięknej bielizny zadowoli jedynie 1% zapytanych pań, podobnie jak – choćby najpiękniej zapakowane – słodkości. W końcu panowie mogą nieco lepiej się postarać. Perfumy to chyba pomysł zdecydowanie na inną okazję, bo sprawi prawdziwą przyjemność tylko 4% respondentek. Najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty – jak mawiała Marlin Monroe. I pewnie trudno nie zgodzić się z tą tezą, jednak w Walentynki tak drogich prezentów, jak biżuteria, pragnie wyłącznie 8% kobiet. Uważają one również, że Dzień Św. Walentego nie jest też najlepszym momentem na zaręczyny, a na pierścionek czeka wyłącznie 4% pań. Czym więc oczarować swoją wybrankę w tym dniu?

Słodkie tête-à-tête i czerwone róże

Okazuje się, że kobiety doskonale wiedzą czego chcą i wcale nie chodzi tu o materializm. Nie oczekują wielkich i drogich prezentów, a ich zaborczość ogranicza się jedynie do uwagi skupionej na relacji z drugą osobą. 12% z nich przyznaje, że niewiele, znaczy dla nich tak wiele, bo wystarczy okazjonalna karta ze szczerym wyznaniem okraszona ciepłym spojrzeniem. Panowie nie doceniają wartości kilku „skrojonych na miarę” słów, bo tylko 6% zauważa, że może być to szczególnie oczekiwane w tym dniu przez wybranki ich serc. Mężczyźni (22% zapytanych) wolą obsypywać je kwiatami. I bardzo dobrze, bo kobiety je uwielbiają i 13% właśnie tego oczekuje, a jeśli dodamy do tego swoistą „mowę kwiatów” okaże się, że swoje uczucia mogą wyrażać subtelnie i bezkarnie – bez obawy przed odrzuceniem tak pięknie skomponowanego wyznania.

Panie MyDWOJE.pl (12%) przyznają również, że kochają niespodzianki, bez skrępowania mówią swoich ukochanym „zaskocz mnie”, są zupełnie otwarte na szaleństwo i adrenalinę. Chcą zapamiętać ten dzień, jako niesamowity.

Bo właśnie tym, czego kobiety pragną najbardziej w Dniu Zakochanych to wyjątkowego czasu we dwoje! I niezależnie czy – jak oczekuje 15% pań – jest to eleganckie świętowanie, czyli romantyczna, wykwintna kolacja, czy też – jak wybrała prawie co czwarta Użytkowniczka MyDWOJE.pl – słodkie tête-à-tête, czyli wieczór przy świecach tylko we dwoje. Ważne jest spojrzenie głęboko w oczy, nieśmiałe muśnięcia dłoni i obietnice wypowiadane szeptem. Czy mężczyźni wiedzą o tym? Niestety, jeszcze nie wszyscy. Ale ci, którzy poznali kobiecą duszę, znają nie tylko ten sekret, ale również sposób na to, by wieczór nie zakończył się przy stole.

Recepta na najlepszy Dzień Zakochanych

Czy można podać uniwersalną receptę na idealny Dzień Zakochanych? Zapewne nie ma jednej, która zadowoliłaby wszystkich, jednak jest wspólny mianownik określający przepis na sukces: znajomość pragnień, oczekiwań, marzeń i osobowości wybranki. Pamiętajmy, że w tak szczególne święto bardziej od powierzchowności, cudownej oprawy i wyjątkowego pomysłu liczy się znajomość drugiej osoby, czas dla niej, celebracja chwili i adoracja uczucia, które Was łączy. Może zamiast silić się na wyszukane pozy i oryginalne frazesy, lepiej przypomnieć sobie stare porzekadła naszych dziadków, że „nie liczy się ilość, ale jakość”, a „gdzie miłość panuje, tam niewiele brakuje”.

Jeśli jeszcze nie masz z kim świętować Walentynek, zapraszamy do Serwisu MyDWOJE.pl. Może niebawem każdy kolejny dzień okaże się dla Ciebie Świętem Zakochanych.

Poznaj opinie pań i panów na temat pomysłów na Idealne Walentynki .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Macierzyństwo to dla mnie…
Next post Hity medycyny estetycznej – na co postawić w nowym roku?