Twój piękny ogród rano i wieczorem
Czas czytania:1 min

Twój piękny ogród rano i wieczorem

0 0

Przygotuj swój ogród na nadchodzący, słoneczny sezon. Dziś stylistki WestwingNow.pl zdradzają triki, które warto wprowadzić do tegorocznych ogrodów, by móc cieszyć się piękną i praktyczną przestrzenią na świeżym powietrzu! 

#Krok 1: Wybierz naturalne meble
Najlepsza aranżacja to taka, która jest dopasowana do otoczenia. Ogród to miejsce kontaktu z naturą, dlatego idealnie pasować do niego będą meble, które zostały wykonane z organicznych materiałów, czyli drewna i rattanu.


#Krok 2: Kieruj się zasadą „more is more”
Do relaksu w ogrodzie potrzebujesz nie tylko wygodnych mebli, ale także poczucia, że niczego Ci w nim nie brakuje. W tej roli świetnie sprawdzą się wszelkie dodatki, które budują przestrzeń. Latarenki i lampy, kosze na drobiazgi, konewki to praktyczne, ale i piękne akcesoria, które przy okazji zdobią ogród!


#Krok 3: Zadbaj o przytulność
Tekstylia do użytku zewnętrznego to jedne z najpopularniejszych ogrodowych dodatków od kilku sezonów. Nic dziwnego – tak samo jak we wnętrzu, tak i w ogrodzie tworzą przytulny klimat.


#Krok 4: Roślin nigdy dość!
Wyposaż swój ogród w donice, stojaki i inne produkty do wyeksponowania roślin, a potem ciesz się zieloną oazą! Nie masz ręki do kwiatów, a chcesz otaczać się roślinami w ogrodzie? To możliwe! Wybierz sztuczne modele, które nie wymagają tyle troski, a wciąż zachwycają pięknym wyglądem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post ABC kupki niemowlęcia – jej wygląd a zdrowie maluszka
Next post Dzieci uwielbiają takie śniadania!