Najważniejsze trendy w biżuterii na sezon wiosna-lato 2023

Najważniejsze trendy w biżuterii na sezon wiosna-lato 2023

0 0

Trendy w biżuterii, podobnie jak w modzie, pojawiają się w jednym sezonie i znikają w następnym. W jednym królują wyraziste, charakterne naszyjniki, a w kolejnym wręcz przeciwnie – cienkie z delikatnymi wisiorkami. Co zatem czeka nas w sezonie wiosna-lato 2023? Zostań z nami, aby się dowiedzieć!

Łańcuchy są nadal na topie

Trendy w biżuterii na wiosnę-lato 2023 to odrodzenie klasyki i odświeżona elegancja. Łańcuchy utrzymują swoje miejsce w czołówce trendów biżuteryjnych, a sezon wiosna-lato będzie obfitował w połączenia różnych elementów biżuterii, od różnorodnych typów łańcuszków, poprzez dodawanie do nich pereł, czy też nakładanie na siebie warstw masywnych oraz delikatnych elementów.

Naszyjniki z napisem to must-have!

Biżuteria nadal jest uważana za najbardziej osobisty wyraz stylu i wartości. Zgodnie z tym twierdzeniem personalizowane naszyjniki oraz bransoletki z napisami zagoszczą na stałe w naszej kolekcji biżuterii.

Focus na kolczyki

Kolczyki dla wielu z nas są nieodłącznym elementem codziennego look’u. W sezonie wiosna-lato 2023 szczególną uwagę skupimy właśnie na tej części biżuterii. Na ulicach królować będą zarówno klasyczne koła, jak i bardziej fantazyjne modele z kryształkami, kolorowymi kamieniami oraz w stylu boho.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Smart Wielkanoc – <strong>jak mądrze zachować tradycję w czasach inflacji</strong>
Next post Rodzinna Wielkanoc – jak sprawić, by dzieci poczuły klimat świąt?