Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej
Czas czytania:1 min

Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

0 0

Agnieszka Lingas-Łoniewska nie bez powodu nazywana jest dilerką emocji. Tym razem autorka przedstawia trudną rzeczywistość żołnierzy z PTSD i ich rodzin. To świat, w którym jedyną nadzieją jest miłość. „Bez pożegnania”, powieść na którą fani jednej z najpopularniejszych polskich pisarek czekali dziesięć lat, już w księgarniach

Niektóre rany leczy czas. Inne może uzdrowić tylko miłość.

Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły, że doszedł do ściany. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc.

Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości, poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny, tajemniczy żołnierz, na którego od pewnego czasu stale się natyka, serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. A na pewno najtrudniejsza w jej karierze. I najważniejsza.

Tymczasem Piotr Sadowski i jego żona Paulina muszą stawić czoła rodzinnym problemom. A także przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. Gdy dawny wróg wyjdzie na wolność, ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, a losy obu par splotą się nierozerwalnie.

I choć miłość to potężna siła, tym razem jej zwycięstwo zawiśnie na włosku.

Kontynuacja bestsellerowego „Bez przebaczenia”, debiutanckiej powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, podbije Wasze serca i wzruszy Was do łez.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka. Czytelnicy nazywają ją dilerką emocji. Autorka prawie czterdziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunków: romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję „Karma zamiast Kwiatka” i na swoich spotkaniach autorskich zbiera dla zwierzaków karmę, którą przekazuje potem do wrocławskich fundacji. W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Kobieta Wpływowa”, prowadzonym przez „Gazetę Wrocławską”. Od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a czasem się jej to zdarza!), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne. Jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne. W 2019 roku nakładem wydawnictwa Burda ukazały się jej cztery najnowsze powieści: Randka z Hugo Bosym, Tylko raz w roku oraz Kastor i Polluks, dwa tomy uwielbianej przez czytelniczki serii Bezlitosna siła, a także wznowienie debiutanckiej powieści Bez przebaczenia o losach porucznika Piotra Sadowskiego.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zostań w domu i dbaj o siebie!
Next post Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!