Jak uratować atmosferę Świąt? TOP 5 of CHRISTMAS SONGS
Czas czytania:1 min

Jak uratować atmosferę Świąt? TOP 5 of CHRISTMAS SONGS

0 0

Niewygodne tematy, niezręczna cisza albo nieustanne pytania o to, kiedy w końcu się ustatkujemy… Krępujących tematów przy wigilijnym stole może być wiele. Jak ich uniknąć?

Świąteczne hity – nie tylko z płyty!

Znalazłaś już chłopaka? Kiedy zatańczymy na weselu? – w okresie świątecznym musimy liczyć się z tuzinem krępujących pytań od zatroskanych mam, cioć i babć. Jak nie dać się zwariować? Rozwiązaniem jest włączenie niezawodnych, świątecznych przebojów. Dzięki nim delikatnie odwrócimy uwagę domowników od niewygodnych tematów podczas wigilijnej kolacji i zachęcimy do wspólnego śpiewania. Aby uniknąć nerwowego szukania płyt schowanych w szufladach, wystarczy, że w swoim telefonie zainstalujemy aplikację TIDAL i stworzymy własną playlistę z ulubionymi świątecznymi kawałkami. Co ważne – abonenci sieci komórkowej Play mogą korzystać z TIDAL nielimitowanej muzyki za darmo przez 2 lata w zależności od tego z jakiej taryfy korzystają. Jakie hity sprawdzą się w roli świątecznych przerywników?

Oto TOP 5 of CHRISTMAS SONGS.

Wham! „Last Christmas”

Czym byłyby Święta Bożego Narodzenia bez „Kevina samego w domu” i kultowego numeru Wham! z 1984 roku? „Last Christmas” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej granych świątecznych utworów, który co roku rozbrzmiewa na całym świecie. Nie może go zabraknąć również przy wigilijnym stole.

Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”

„All I want for Christmas” to absolutny klasyk anonsujący nadejście Świąt. Ta piosenka uwodzi kolejne pokolenia i z pewnością zna ją każdy prawdziwy fan „Love Actually”. Aż trudno uwierzyć, że pochodzący z płyty „Merry Christmas” przebój ma już ponad dwie dekady i wciąż święci triumfy w aplikacji Tidal!

Bing Crosby „White Christmas”

„White Christmas” to niezwykle ciepły i magiczny kawałek, który przypomina o tęsknocie za białymi świętami. Utwór napisany na potrzeby filmu „Gospoda świąteczna” do dziś robi furorę w świątecznych playlistach i tworzy niezastąpiony bożonarodzeniowy klimat.

Shakin’ Stevens „Merry Christmas Everyone”!

„Merry Christmas” to kolejny świąteczny hit, bez którego trudno wyobrazić sobie lepienie pierogów, dekorowanie pierników czy strojenia choinki. Rock’n’rollowy beat od Shakin’a Stevensa znają wszyscy – ci starsi i ci młodsi, którzy nie wyobrażają sobie bez tego kawałka świątecznych przygotowań.

Chris Rea „Driving Home for Christmas”

Chris Rea i jego samochodowa wersja kolędy doskonale wprowadza w świąteczny nastrój. Ten utwór na pewno znają wszyscy Ci, którzy każdego roku w gigantycznych korkach wracają do rodzinnego domu na święta.

Jeśli masz ochotę na więcej, sprawdź świąteczną playlistę TIDAL w PLAY i posłuchaj najlepszych hitów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Tradycja i magia przy wspólnym stole
Next post Wigilijne potrawy z grzybów